Zajęcia z języka angielskiego

W ramach projektu „Nowoczesna szkoła – drogą do rozwoju” w Szkole Podstawowej nr 2 prowadzone były zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze oraz zajęcia rozwijające uzdolnienia z języka angielskiego. Zajęcia odbywały się systematycznie w wymiarze 1 godziny tygodniowo.

Dzięki dofinansowaniu każdy uczestnik miał zapewnione  bezpłatne  materiały edukacyjne: podręczniki, planery do nauki języka angielskiego, a także materiały piśmiennicze.
Kurs rozpoczął się w listopadzie 2018 i trwał do maja 2019 r.

Nauka odbywała się w 8-osobowych grupach  w sali językowej wyposażonej w tablicę interaktywną oraz słuchawki. Zajęcia były prowadzone przez p. Hannę Ewę Sędziak.
W maju zajęcia zakończyły się testem, którego wynik jest zadowalający. Założone cele projektu zostały osiągnięte. Uczestnicy nabyli, uzupełnili i podwyższyli umiejętności posługiwania się językiem angielskim.