Lubimy pomagać

Nasze przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami bardzo chętnie włączają się do różnych akcji charytatywnych. Od początku roku szkolnego było ich już kilka.

Zbieraliśmy kasztany dla Zuzi Opolskiej, które zostały przekazane do skupu. Środki z ich sprzedaży zasiliły konto Zuzi.

Dołączyliśmy do bożonarodzeniowej zbiórki Dzielnych i Walecznych przygotowując prezenty dla dzieci z Oddziału Onkologii i Hematologii w Białymstoku.

Zorganizowaliśmy zbiórkę nakrętek plastikowych dla Szkoły Podstawowej w Orzeszkowie.

Wsparliśmy Bielskie Babeczki w akcji Zostań Świętym Mikołajem organizując zbiórkę upominków dla seniorów z DPS.

Wzięliśmy udział w akcji „Łańcuch Dobra" zorganizowana przez białostockie Stowarzyszenie ProSalute celem pomocy dzieciom z dystrofią mięśniową.