DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

Dzień Babci i Dziadka jest już na stałe wpisany w kalendarz uroczystości przedszkolnych. Dni poprzedzające to ważne święto obfitowały w liczne próby oraz pracę nad prezentami dla dziadków. Dzieci ze wszystkich grup przygotowały krótki program artystyczny dla swoich babć i dziadków. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność za ich trud i oddanie. Na zakończenie tego wspaniałego spotkania, dzieci wręczyły swoim ukochanym dziadkom własnoręcznie wykonane upominki oraz zasiadły do wspólnego poczęstunku. To był naprawdę wyjątkowy czas. Babcie i dziadkowie z dumą i uśmiechem opuszczali nasze przedszkolne mury. Serdecznie dziękujemy za wizytę.